HARTMANN POWERMIX EVO

Szybkomontowalny węzeł betoniarski

Szybkomontowalny węzeł betoniarski dzięki któremu nie jest wymagany klasyczny fundament betonowy a jego kompaktowy design i niewielka powierzchnia instalacji zapewnia małą potrzebę powierzchni służącą do montażu produktu. Dzięki tym zastosowaniom powierzchnia jaka niezbędna jest do rozpoczęcia prac zaczyna się już od 360m2

HARTMANN POWERMIX MOBILJET

Mobilny węzeł betoniarski

W pełni mobilny węzeł betoniarski którego konstrukcja została oparta na kołach. Węzeł ten może być transportowany przez jeden ciągnik siodłowy dzięki swoim wymiarom oraz technologii połączeń co powoduje iż jest on bardzo łatwy w montażu oraz transporcie.

HARTMANN POWERMIX MR

Mobilny węzeł betoniarski

Szybkomontowalny węzeł betoniarski który nie wymaga klasycznego fundamentu betonowego.Jednocześnie jest on łatwy w montażu i transporcie oraz przede wszystkim daje wysoką wydajność produkcji betonu.

HARTMANN POWERMIX MOBIL

Mobilny węzeł betoniarski

Zaletą tego mobilnego węzła betoniarskiego jest fakt iż nie wymaga on fundamentu, dodatkowo jego rama główna rozkłada się do pozycji roboczej w blisko 15 min co powoduje możliwość rozpoczęcia prac w bardzo krótkim czasie.

HARTMANN POWERMIX M2000

Mobilny węzeł betoniarski

Ten mobilny węzeł betoniarski posiada przenośną konstrukcję ramy nośnej dzięki czemu jest łatwy w montażu oraz transporcie. Jego zaletą jest wysoka precyzja dozowania składników dzięki czemu produkty końcowe posiadają stale niezmienny skład.

HARTMANN POWERMIX DUO MIX

Mobilny węzeł betoniarski

Ten węzeł należy do grupy szybkomontowalnych z racji tego iż nie wymaga klasycznego fundamentu betonowego. Jest on łatwy w transporcie oraz montażu a precyzja dozowania materiału mieści się w przedziale 0,4 - 0,5%.

HARTMANN MOBILESILO

Mobilny silos nie wymagający klasycznych fundamentów betonowych który daje możliwość pracy tuż po jego przewiezieniu na plac budowy. Idealnie sprawdza się w częstych zmianach lokalizacji (np. budowach dróg)

HARTMANN RECYCLING

Idealne rozwiązanie dla poszukujących możliwości ponownego użycia materiału. W tym przypadku model jest w pełni mobilny a jego moduł pozwala na sterowanie ręczne lub automatyczne.